Strona główna Współpraca Referencje Kontakt     
 • Kalendarze
    • Kalendarze
    • Kalendarze Trójdzielne
    • Kalendarze Książkowe
    • Kalendarze Książkowe A5
    • Kalendarze Piórnikowe
    • Kalendarze trójdzielne spiralowe
    • Kalendarze jednodzielne
    • Kalendarze Wieloplanszowe
    • Kalendarze Biuwary A2
    • Kalendarze Biuwary A3
    • Kalendarze Planszowe B2
    • Kalendarze Biurkowe stojące
    • Kalendarze Plakatowe A2
    • Kalendarze Plakatowe B1
    • Kalendarze Listkowe
Kalendarze książkowe
• Specyfikacja
• Cennik
 • wymiary:
  Kalendarze książkowe A4 dzienne
  Kalendarze książkowe A4 tygodniowe
  Kalendarze książkowe B5 dzienne
  Kalendarze książkowe B5 tygodniowe
  Kalendarze książkowe A5 dzienne
  Kalendarze książkowe A5 tygodniowe
  Kalendarze książkowe A6 tygodniowe
  Kalendarze książkowe B6 dzienne


Ceny netto.

Cena zawiera:
 • dostarczenie towaru do Klienta
Kalendarze książkowe - pomoc dla zapracowanych
W dzisiejszych czasach, ludzie wciąż są zabiegani- spieszą się, nie maja na nic czasu, ich grafik jest napięty. Zwykle spowodowane jest to pracą. Istnieją bowiem specyficzne zawody, w których funkcjonowanie właśnie tak wygląda. Dla ludzi, pracujących w takich miejscach, niezastąpione są wszelkiego rodzaju kalendarze.
Dzięki nim, mogą łatwo zorientować się we wszystkim co ich czeka danego dnia i nie zapominają o żadnej, ważnej sprawie. Za niemal niezastąpione uważa się kalendarze książkowe. Są one często produkowane w formie dużych, solidnych notatników. W zależności od potrzeb, można wybierać mniejsze lub większe egzemplarze.
Dzięki temu dostosowuje się ich wielkość do rodzaju i długości koniecznych zapisków. Można więc nabyć malutkie, kalendarze kieszonkowe , jak i bardzo duże- nawet w formacie A4. Wszystkie one są równie pożyteczne i skuteczne. Sprawdzają się w każdych warunkach. Kalendarze książkowe sprawiają, że człowiek jest lepiej zorganizowany. Od pracownika poważnego przedsiębiorstwa wymaga się słowności, punktualności i pewnej systematyczności. Kalendarze książkowe z pewnością mu to ułatwiają.
Dzięki nim, osoba nie musi polegać tylko na swojej pamięci. Wszelkie dane, informacje czy wiadomości zawsze może sprawdzić i potwierdzić.

Kalendarze książkowe i ich rodzaje
Każda aktywna osoba, która miewa napięty plan dnia, niemal nie może obejść się bez kalendarza. Dla osób mobilnych, często zmieniających miejsca i potrzebujących w tym czasie weryfikacji danych czy planu dnia najlepsze są kalendarze książkowe.
Dostępne są one w różnych wzorach i rozmiarach tak, by każdy mógł dopasować coś odpowiedniego dla siebie. Ludzie, którzy nie mają nigdy ze sobą toreb, neseserów czy aktówek, najchętniej korzystają z miniaturowych wersji czyli wybierają kalendarze kieszonkowe.
Ci, którzy tworzą dużo zapisek, zwykle inwestują w kalendarze książkowe większe. Najczęściej mają one format A5. Każda ich strona poświęcona jest na zapiski z jednego dnia. Istnieją też większe wersje- rozmiaru A4. Tego typu kalendarze zawierają na każdej stronie miejsce na zapiski z całego tygodnia.
Które z nich są lepsze ciężko ocenić? Zależy wszystko od indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Kalendarze książkowe dostępne są właściwie w każdym sklepie papierniczym czy też z artykułami biurowymi można udać się więc w takie miejsce i dokonać wyboru. Każdy z pewnością odnajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Kalendarze bowiem są bardzo osobistymi przedmiotami i muszą w pełni odpowiadać potrzeba właściciela.

Kalendarze książkowe wzory dla każdego
Już od dawna, niema każda osoba prowadząca aktywny styl życia, nie potrafi się obejść bez kalendarza. Tego typu gadżety towarzyszą nam niemal każdego dnia. Dlatego też producenci starają się, aby ich kalendarze były wyjątkowe i przyciągały klientów. Wszyscy więc chcą być oryginalni i wyjątkowi. Największe pole do popisu mają ci, którzy wytwarzają kalendarze książkowe.
Kolorowe obwoluty, ciekawe grafiki, nietypowe materiały na okładkę- wybór jest naprawdę ogromny. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie. Kalendarze takie bywają naprawdę niespotykane. Ponadto, różnią się nie tylko zewnętrznie, ale także wewnątrz zawierają ciekawe dodatki i ulepszenia. Niektóre kalendarze książkowe mają wydrukowane piękne ilustruje, fotografie, reprodukcje dzieł sztuki. Inne opatrzone są cytatami. Są też takie, które zawierają przysłowia, przepisy lub praktyczne porady. Można wybierać w nich do woli. Osoby praktyczne sięgają po modele obleczone skórą, ekolodzy- po zwykłe, tekturowe okładki. Młodzież może zakupić model z ulubioną gwiazdą. Są też kalendarze książkowe tematyczne. Wszyscy ludzie więc mogą dopasować coś do swojego stylu bycia i charakteru.

Kalendarze książkowe i ich największe zalety
W dzisiejszych czasach, niemal każdy dorosły człowiek aktywny zawodowo potrzebuje do codziennego funkcjonowania, kalendarza. Niezwykle wygodne i praktyczne są kalendarze książkowe. Ich format i rodzaj można wybierać w zależności od zapotrzebowania. Kalendarze takie występują w wersjach kieszonkowych- dosłownie mieszczą się w dłoni, a także w dużych formatach- nawet rozmiaru A4.
Kalendarze książkowe często obleczone są skórą lub płótnem, czasem posiadają też tekturową okładkę. Dzięki temu są trwałe i nie ulegają łatwemu zniszczeniu. Jest to ważne podczas codziennego funkcjonowania.
Kalendarze książkowe, oprócz tego, że są bardzo praktyczne, czasem też bywają piękne i ciekawe. Są takie, które posiadają w środku ciekawą grafikę, fotografie. Inne mogą zawierać cytaty, felietony bądź też ciekawostki.
Kalendarze tego typu mogą stać się właściwie najlepszym przyjacielem człowieka. Towarzyszą właścicielowi niemal wszędzie, bywają naprawdę niezastąpione. Warto mieć taki zawsze przy sobie. Sprawdza się w każdej sytuacji- kiedy potrzeba coś zapisać, zweryfikować zapamiętać lub przypomnieć sobie. Stosowany jest od lat i słusznie osiąga wciąż taką samą popularność wśród użytkowników.

Kalendarze książkowe dla nauczycieli
Kiedy zbliża się koniec roku szkolnego czy dzień nauczyciela, uczniowie często zastanawiają się, czym obdarzyć swojego pedagoga. Wybór prezentu nie jest prosty. Nie może on zbytnio spoufalać uczniów z nauczycielem ale ma być miłym drobiazgiem i dowodem pamięci. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się kalendarze.
Żaden pedagog nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować bez dobrego terminarza. Oczywiście, najlepsze są kalendarze książkowe, czyli coś, co nauczyciel może mieć zawsze ze sobą. Jest to ich nieodłączny atrybut. kalendarze dla nauczyciela mogą mieć różnorodną formę. Warto dobrać taki, który nieco odzwierciedla charakter czy zainteresowania danej osoby. Jeśli jednak dobrze się ich nie zna, bezpieczne są zawsze klasyczne kalendarze książkowe, w twardej bądź skórzanej obwolucie. Tego typu prezent jest zawsze stosowny i mile widziany. Jest nie tylko przyjaznym gestem ale także bardzo praktycznym podarunkiem. Wszyscy nauczyciele, którzy otrzymali kalendarze książkowe, zgodnie twierdzą, że są to wyjątkowe podarunki niezobowiązujące, taktowne i bardzo przyjemne. Można więc zainwestować w taki produkt bez żadnego ryzyka.


Kalendarze | Producent kalendarzy |